SG73S2BTTD1623F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1623F
JLCPCB Part #
C4136562
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS