SG73P2BRTTD2201F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2201F
JLCPCB Part #
C5893823
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS