RN732ATTD3482B10
MFR.Part #
RN732ATTD3482B10
JLCPCB Part #
C4237676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS