HV73V1JTTD6802F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6802F
JLCPCB Part #
C4284450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS