RN73H1JTTD1583D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1583D25
JLCPCB Part #
C4081465
Description
100mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS