RNCF0805BTE6K81
MFR.Part #
RNCF0805BTE6K81
JLCPCB Part #
C2481324
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS