RN732BTTD6420F10
MFR.Part #
RN732BTTD6420F10
JLCPCB Part #
C4035539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 642Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS