RN732ATTD3283B50
MFR.Part #
RN732ATTD3283B50
JLCPCB Part #
C4315458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS