RN732BTTD4701D10
MFR.Part #
RN732BTTD4701D10
JLCPCB Part #
C4048380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS