RN732ATTD3280D10
MFR.Part #
RN732ATTD3280D10
JLCPCB Part #
C4320182
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS