AF0805FR-074M3L
MFR.Part #
AF0805FR-074M3L
JLCPCB Part #
C4122854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS