RN73H1JTTD1000A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1000A25
JLCPCB Part #
C4286218
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS