RN732ATTD3202B50
MFR.Part #
RN732ATTD3202B50
JLCPCB Part #
C3915686
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS