SG73P2BTTD2611F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2611F
JLCPCB Part #
C4104363
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS