RN732ATTD3161D25
MFR.Part #
RN732ATTD3161D25
JLCPCB Part #
C4179352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS