SLR1TTER332D
MFR.Part #
SLR1TTER332D
JLCPCB Part #
C3987035
Description
-55℃~+180℃ 1W 332mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS