RN732ATTD3051A05
MFR.Part #
RN732ATTD3051A05
JLCPCB Part #
C4288920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS