RN732ATTD1051A05
MFR.Part #
RN732ATTD1051A05
JLCPCB Part #
C4274060
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS