RK73G2BTTD6800C
MFR.Part #
RK73G2BTTD6800C
JLCPCB Part #
C7283903
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS