RK73B1ERTTP910J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP910J
JLCPCB Part #
C3921246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS