RN732ATTD29R1D100
MFR.Part #
RN732ATTD29R1D100
JLCPCB Part #
C3957081
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS