RK73G2ATTD4702D
MFR.Part #
RK73G2ATTD4702D
JLCPCB Part #
C6388854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS