RN732ATTD2911A25
MFR.Part #
RN732ATTD2911A25
JLCPCB Part #
C4151517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.91kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS