SG73S2ETTD2003D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2003D
JLCPCB Part #
C4057806
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS