RN73H1JTTD3971F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3971F10
JLCPCB Part #
C3941976
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.97kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS