RN732ATTD2870B10
MFR.Part #
RN732ATTD2870B10
JLCPCB Part #
C3971293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS