RN732ATTD27R4F100
MFR.Part #
RN732ATTD27R4F100
JLCPCB Part #
C4174846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS