ERJ-P06F1742V
MFR.Part #
ERJ-P06F1742V
JLCPCB Part #
C4213311
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS