RN732ATTD2771B50
MFR.Part #
RN732ATTD2771B50
JLCPCB Part #
C4002893
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.77kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS