RN73H2BTTD1600A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1600A10
JLCPCB Part #
C4333149
Description
160Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS