SR0805FR-47430RL
MFR.Part #
SR0805FR-47430RL
JLCPCB Part #
C20166655
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS