RN732ATTD2742F25
MFR.Part #
RN732ATTD2742F25
JLCPCB Part #
C4050390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS