RN732BTTD5832A05
MFR.Part #
RN732BTTD5832A05
JLCPCB Part #
C3970356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS