RN73H1JTTD9101F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9101F100
JLCPCB Part #
C3936052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS