SR732BTTD2R32D
MFR.Part #
SR732BTTD2R32D
JLCPCB Part #
C2600167
Description
-55℃~+150℃ 2.32Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS