RK73H2ERTTD7873D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD7873D
JLCPCB Part #
C7342825
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS