RN73H1JTTD1652C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1652C10
JLCPCB Part #
C3956024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS