RN732ATTD2612C10
MFR.Part #
RN732ATTD2612C10
JLCPCB Part #
C4028682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS