RK73G1ERTTP9530D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP9530D
JLCPCB Part #
C7339732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS