SG73P2E1RTTD104J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD104J
JLCPCB Part #
C5893978
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS