RN732ATTD2491F100
MFR.Part #
RN732ATTD2491F100
JLCPCB Part #
C4065595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS