RN732ATTD2431B25
MFR.Part #
RN732ATTD2431B25
JLCPCB Part #
C3933217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS