RN732ATTD2320F25
MFR.Part #
RN732ATTD2320F25
JLCPCB Part #
C4067960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS