RN73H2ETTD37R9D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R9D50
JLCPCB Part #
C4186646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS