RN732ATTD2292D25
MFR.Part #
RN732ATTD2292D25
JLCPCB Part #
C4017555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS