RN732ATTD2291F25
MFR.Part #
RN732ATTD2291F25
JLCPCB Part #
C3960245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.29kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS