WK73R1ETTP24R9F
MFR.Part #
WK73R1ETTP24R9F
JLCPCB Part #
C4171806
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS