RN732ATTD2263F25
MFR.Part #
RN732ATTD2263F25
JLCPCB Part #
C3969313
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS