SG73S2BTTD332J
MFR.Part #
SG73S2BTTD332J
JLCPCB Part #
C4196192
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS