RG2012N-3481-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-3481-W-T1
JLCPCB Part #
C4292403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS